O nas

Serwis MedycznyPortal.pl jest prowadzony przez osoby z szeroko pojętej branży medycznej. Nasze doświadczenia sięgają 2009 r. i właśnie na bazie tej praktyki wiemy co jest ważne, zarówno dla pacjentów jak i osób z nimi pracujących. Znamy od podszewki codzienne problemy i niedociągnięcia polskiej branży medycznej, ale również dostrzegamy to, co ulega stałej poprawie lub już jest na wysokim europejskim poziomie.

Ideą tego portalu od początku było stworzenie miejsca, które będzie dostarczało jego użytkownikom kompleksowej wiedzy w kwestiach opieki zdrowotnej, możliwościach współczesnej medycyny, liderów branżowych i ich usług czy produktów. Chcemy, by MedycznyPortal.pl stał się miejscem, gdzie każdy w łatwy i szybki sposób znajdzie to, czego szuka, a informacje znajdujące się w serwisie jak najbardziej odzwierciedlały stan faktyczny branży medycznej w naszym kraju.

Podmioty branżowe zapraszamy do darmowej rejestracji i dodawania swoich usług w serwisie. Samo stworzenie i uzupełnienie wizytówki nie zajmuje dłużej niż kilkanaście minut, a potencjalne korzyści zależą tylko od Państwa dalszej aktywności.

Wszelkie osoby chcące współtworzyć, promować, czy też aktywnie działać na rzecz rozwoju serwisu zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia zakładki Współpraca.

Adres

MedycznyPortal.pl Kąfera Rafał
ul. Wawelska
23, lok. 4
44-217 Rybnik

Zapytania

Cześć wszystkim, Mam 40 lat, dotychczas nie chorowałam poważnie. Od kilku lat miewam uczucie szybkiego bicia serca trwające od kilku do kilkudziesięciu sekund. Była u lekarza rodzinnego w EKG bez zmian. Odbyłam konsultacje kardiologiczną 2 lata temu. Wykonano Holtera- EKG w którym nie stwierdzono u mnie zaburzeń rytmu (wynik prawidłowy) Obecnie opisywane epizody zdarzają się coraz częściej i nie wiem co robić, proszę o poradę lub opinie!
Odpowiedzi (0)
Witam serdecznie, moja mama 75 letnia kobieta ostatnimi czasy miała wypadek samochodowy, w którym doznała urazu stawu biodrowego. Musiała przejść operację endoprotezowania. Aktualnie jest w domu jednakże nie potrafi się poruszać o własnych siłach. Na rehabilitację z NFZ niema co marzyć, dlatego szukam kogoś z Warszawy, kto za racjonalne wynagrodzenie podejmie się skutecznej rehabilitacji.
Odpowiedzi (1)
Witam, mam 35 lat mieszkam w okolicach mocno zalesionych. W związku z nagłaśnianiem problemu boreliozy, oznaczyłam przeciwciała w kierunku borreli w dwóch klasach (IgG i IgM). Okazało się, że wynik IgG jest dodatni IgM ujemny. Poza występującymi od czasu do czasu dolegliwościami bólowymi stawów (głównie kolan)co dotychczas wiązałam z wysiłkiem fizycznym. Nie odczuwam innych dolegliwości. Czy taki wynik wymaga pogłębienia diagnostyki? Test (western blood) lub ewentualnego leczenia antybiotykiem?? Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedzi (0)