Dietetycy

Dietetycy

Poradnia Dietetyczna SuperSlim

ul. Aleja Wojska Polskiego 3
44-240 Żory
tel. 531 200 609
Ranking: 1 ocena
Oceń
Opis
Mapa
Cennik
Opinie

Poradnia dietetyczna SuperSlim powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą pracującą na najnowocześniejszym sprzęcie. Stawiamy na najwyższy standard usług, miłą atmosferę i indywidualne podejście dla każdego pacjenta. Zajmujemy się między innymi: -dziećmi i osobami dorosłymi, -niedowagą, nadwagą i otyłością, -żywieniem w chorobach dieto- zależnych np.: *cukrzycy, *chorobach układu krążenia, *alergiach pokarmowych, *chorobach układu pokarmowego, *chorobach wątroby, *chorobach pęcherza żółciowego i dróg żółciowych, *chorobach neurologicznych, nowotworach i wielu innych. -żywieniem sportowców, -żywieniem w niedoborach witamin, mikro i makroelementów, -dietami antyoksydacyjnymi opóźniającymi procesy starzenia się skóry, -żywieniem kobiet ciężarnych, -analizą sposobu żywienia.

Strona www: www.superslim.com.pl
Telefon: 531 200 609
E-mail: superslim@onet.pl
Wykształcenie

wyższe magisterskie- specjalność dietetyka kliniczna

Doświadczenie

Prowadzimy ponad 1000 pacjentów. Współpracujemy między innymi z fundacją Alabaster zajmującą się osobami z atopowym zapaleniem skóry, Domem Dziennego Pobytu Seniora, szkołami, przedszkolami i innymi organizacjami pozarządowymi. Prowadzimy poradnictwo dla dzieci z autyzmem w Ośrodku Medyczno Terapeutycznym „Syriusz”.

Dojazd do klienta Nie
comments powered by Disqus
I wizyta 80,00 zł
II wizyta 60,00 zł
Jadłospis 80,00 zł
Wizyta kontrolna 30,00 zł

Artykuły

08 wrzesień 2015

Środki do stosowania po ukąszeniu komarów.

Komary są rodziną owadów, która występuje na całym świecie niezależnie od strefy klimatycznej.                     więcej
02 wrzesień 2015

Czy witamina C jest skuteczna w leczeniu przeziębienia?

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie doświadczyła przeziębienia. Nieżyt nosa, ból gardła... więcej