Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym zespołem wszystkie osoby i instytucje, pragnące na zasadach partnerskich rozwijać serwis MedycznyPortal.pl.

Poszukujemy przede wszystkim utalentowanych copywriterów, którzy pisząc o branży medycznej wnoszą niezwykły wkład w treści ukazujące się na łamach portalu. Jeśli potrafisz pisać, posiadasz wiedzę z jednej z licznych dziedzin medycy - napisz do nas. Postaramy się, aby żaden mail nie pozostał bez odpowiedzi. Jeśli masz jakiś inny pomysł na to, by tworzyć ten serwis i stać się jego częścią, nie wahaj się. Zrobimy wszystko, by nasza potencjalna współpraca była korzystna dla obu stron.

Firmom i osobom na co dzień wykonującym usługi i sprzedającym produkty medyczne oferujemy przede wszystkim, możliwość darmowej reklamy poprzez rejestrowanie wirtualnych wizytówek na portalu. Jest to podstawowa usługa tego serwisu dla użytkowników chcących dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów. W kwestii wykupu banerów reklamowych, artykułów sponsorowanych i wszelkich innych aktywności - prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez poniższy adres mailowy:

wspolpraca@medycznyportal.pl

Prezentacja serwisu: pobierz PDF

Pozdrawiamy serdecznie,
MedycznyPortal.pl

Adres

MedycznyPortal.pl Kąfera Rafał
ul. Wawelska
23, lok. 4
44-217 Rybnik

Zapytania

Cześć wszystkim, Mam 40 lat, dotychczas nie chorowałam poważnie. Od kilku lat miewam uczucie szybkiego bicia serca trwające od kilku do kilkudziesięciu sekund. Była u lekarza rodzinnego w EKG bez zmian. Odbyłam konsultacje kardiologiczną 2 lata temu. Wykonano Holtera- EKG w którym nie stwierdzono u mnie zaburzeń rytmu (wynik prawidłowy) Obecnie opisywane epizody zdarzają się coraz częściej i nie wiem co robić, proszę o poradę lub opinie!
Odpowiedzi (0)
Witam serdecznie, moja mama 75 letnia kobieta ostatnimi czasy miała wypadek samochodowy, w którym doznała urazu stawu biodrowego. Musiała przejść operację endoprotezowania. Aktualnie jest w domu jednakże nie potrafi się poruszać o własnych siłach. Na rehabilitację z NFZ niema co marzyć, dlatego szukam kogoś z Warszawy, kto za racjonalne wynagrodzenie podejmie się skutecznej rehabilitacji.
Odpowiedzi (1)
Witam, mam 35 lat mieszkam w okolicach mocno zalesionych. W związku z nagłaśnianiem problemu boreliozy, oznaczyłam przeciwciała w kierunku borreli w dwóch klasach (IgG i IgM). Okazało się, że wynik IgG jest dodatni IgM ujemny. Poza występującymi od czasu do czasu dolegliwościami bólowymi stawów (głównie kolan)co dotychczas wiązałam z wysiłkiem fizycznym. Nie odczuwam innych dolegliwości. Czy taki wynik wymaga pogłębienia diagnostyki? Test (western blood) lub ewentualnego leczenia antybiotykiem?? Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedzi (0)